poniedziałek, 16 listopada 2015

Alpha Spirit - przysmaki z wołowiną

Co to przysmaki Alpha Spirit?
Według producenta przysmaki Alpha Spirit są wytworzone z 85% świeżego mięsa oraz 15% tofu, które pomaga zoptymalizować trawienie, polepsza przyswajanie składników odżywczych , a także odbudowanie flory bakteryjnej. Przysmaki nie posiadają mączek mięsnych, zbóż i glutenu, dzięki czemu przysmaki stają się hipoalergiczne oraz zapobiegają powstawaniu kamienia nazębnego.


Smakołyki od samego początku stają się funkcjonalne, a raczej ich opakowanie. Kiedy nie chce nam się lub po prostu nie mamy czasu, aby zabrać ze sobą saszetki ze smakołykami na spacer lub krótszy trening rozwiązanie jest proste. Zabieramy ze sobą całe opakowanie smakołyków, które zmieści nam się do kieszeni i ruszamy na spacer. Problem z głowy.


Smakołyki są w kształcie małych kwadracików, które nadają się dla małego jak i dużego psa. Dodatkowo są miękkie oraz idealne na trening, ponieważ pies nie zajmuję się ich gryzieniem, przez co się nie rozprasza, a dla psów starszych, które mają problemy z gryzieniem będzie idealnym rozwiązaniem. Mimo, że są miękkie nie rozpadają się w ręce, więc nie musimy się martwić, że będą się nam kruszyć i brudzić podłogi w domu. Również mają zapach, który psa kusi i musimy być przygotowani, że nasz pies poprosi o więcej. 


Jak zareagowała Chilla?
Mogę powiedzieć, że Chilla je ubóstwia. Jako smaczek podczas treningów sprawdza się wręcz doskonale, a do tego ma bardzo dobry i naturalny skład, a ja akurat należę do osób (stety lub niestety), które próbują karmić psa jak najzdrowszym jedzeniem i likwidować z jedzenia psa wszelkie składniki, które źle wpływają na zdrowie psa. Do smakołyków, powrócimy na pewno jeszcze nie raz. Tym razem może jednak spróbujemy innego wariantu smakowego. 

PODSUMOWUJĄC:
+ naturalny skład,
+ poręczne opakowanie,
+ idealne na treningi,
+ miękkie,
+ zachęcające zapachem,
+ różne warianty smakowe,

- opakowania po otworzeniu nie da się już zamknąć.

SMAKOŁYKI MOŻNA ZAKUPIĆ TU4 komentarze:

 1. Świetna recenzja! Ostatnio dużo o tych smakach.Ciekawe czy mojemu piesełowi by posmakowały.Chilia jak zawsze śliczna.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobają mi się te przysmaki. Ciekawe czy będą podobać się moim piesełkom :)
  Zapraszam na Psiolubnego bloga: http://psiolubni.blogspot.com/
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam wiele razy te smaki ! Są na prawdę super. Kupuje je jak coś uczymy się od dłuższego czasu i nam to nie wychodzi :) Dla Szasty super motywacja

  OdpowiedzUsuń
 4. Już bardzo długo czaję się na produkty AS ale jakoś nie było nam po drodze z zakupami internetowymi :)

  OdpowiedzUsuń