czwartek, 11 czerwca 2015

Posumowanie miesiąca: MAJ

Jako, że kwiecień był aktywny to maj stał się nagle bardzo leniwy. Nie przypominam sobie dnia, żebyśmy ćwiczyły agility czy obi. Myślę, że było to spowodowane moimi częstymi wyjazdami i nieobecnościami w domu oraz stanem zdrowia Chilli. Jednak aż tak leniwie nie było. 

Plusy: 
1. Liczne i długie spacery,
2. Kolejne próby wodowania w stylu Chilli,
3. Spotkania i spacery z różnymi psami min: z Kirą,
4. Odwiedzenie jednej z wystaw psów rasowych (bez Chilli),
5. Próby tropienia użytkowego. 

Uważam, że jeżeli chodzi o minusy nawet nie warto się rozpisywać, gdyż jest ich po prostu za dużo. Brak ćwiczeń nad motywacją, skupieniem oraz zachowaniem przy innych psach. Chyba nie warto nic mówić i czas na nowo brać się do roboty, jednak jeszcze w połowie czerwca czeka nas seria zastrzyków dla Chilli, więc zobaczymy jak się wszystko złoży (oby dobrze). 


3 komentarze:

 1. Zdrówka Chilka ;) Moja Aza ma problemy ze stawami i od dwóch dni ma problemy z chodzeniem , kuleje i nie bardzo może szybko się podnosić , ale nadal ma chęci na zabawę i spacery + doataje leki więc jestem dobrej myśli :)
  swiatmoichzwierzaków.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. I kolejne super podsumowanie.
  Ojej oby Chilla wyzdrowiała, trzymam kciuki a Shirka łapki! :D

  Pozdrawiamy
  Laura&Shira

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrówka!
  Nie zawsze trzeba w miesiącu ćwiczyć sporty, żeby psiak był szczęśliwy i zadowolony :D Grunt , że mieliście długie spacery :) Napewno Chilla była z nich szczęśliwa :)

  OdpowiedzUsuń