czwartek, 29 stycznia 2015

Chuckit! Ball Launcher Sport 12M

Czy Twój pies uwielbia aportować? Jeżeli tak to właśnie znalazłeś idealny produkt dla siebie i twojego pupila, czyli wyrzutnie do piłek firmy Chuckit!. Dzięki właśnie tej wyrzutni możliwe jest wysyłanie piłki na większą odległość oraz mamy możliwość podnoszenia piłki z ziemi bez konieczności schylania się i dotykania piłki z np. błota lub psiej śliny.


Jeżeli chodzi o wyrzutnię firmy Chuckit! mamy dosyć duży wybór, gdyż możemy wybrać długość wyrzutni jaka nas interesuję oraz rozmiar piłek jakie się do niej mieszczą. Ja wybrałam najmniejszą długość wyrzutni (30 cm) do piłek w rozmiarze M (wielkości piłek tenisowych). Do wyrzutni dostajemy również piłkę firmy Chuckit!.


Jeżeli chodzi o używanie wyrzutni to piłka na pewno leci o wiele dalej niż mielibyśmy to robić naszą ręką. Bardzo fajne jest również to, że wyrzucanie piłki z wyrzutni nie obciąża ręki i jest bardzo proste oraz przyjemne. Wyrzutnia nie jest również duża, więc spokojnie możemy ją zmieścić do jakiegoś plecaka lub torby podręcznej. Oczywiście wyrzutni nie używam codziennie, ale jeżeli już ją biorę na spacer to Chilla mogłaby cały spacer biegać za piłką wyrzucaną z tej wyrzutni, ale jednak gdy rzucam normalnie (ręką) psa zainteresowanie jest o wiele mniejsze.


Niestety po bardzo krótkim użytkowaniu piłki, napis się z niej zdziera i sama piłka nie zaczyna wyglądać zaciekawię, choć używamy jej tylko rzucania i pies nie zostaję z nią sam na sam. 
Jednak gdy piłka już się zepsuje, możemy dokupić inne piłki do tej wyrzutni i nie musi być to konkretnie ta sama piłka co była w zestawie z wyrzutnią. Pasują również do niej zwykłe piłki tenisowe oraz inne piłki z firmy Chuckit! o rozmiarze M. 


Jak można zauważyć na zdjęciu wyżej tak się skończył żywot piłki Chuckit!, która była wyłącznie używana do rzucania jej z wyrzutni i to przez krótki czas. Jeżeli chodzi o samą wyrzutnię nic się z nią dzieję i jestem bardzo zadowolona z jej zakupu. Myślę, że dobrym rozwiązaniem  jeżeli będziemy kupować tą wyrzutnię będzie kupienie wytrzymalszej piłki do tej wyrzutni. 

Wyrzutnię możemy zakupić w sklepię Toys4dogs
4 komentarze:

 1. No cóż też miałam taką wyrzutnie niestety pies bardziej zainteresował się samą wyrzutnią niż piłką, i z jednej zabawki zrobiły się 4...

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie tej piłki owczary nie dostają, bo wiem jak to się skończy... Za to wyrzutnię z piłką M mam dla Ciapy i bardzo lubi ten zestaw. Choć rzadko go używam...
  Właśnie, zawsze muszę odebrać z pyska piłkę, bo u nas nie ma leżącej bezczynnie piłki, także ciągle ręce od śliny mam...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam okazję próbować wyrzutnie i no faktycznie jest super ;) Ale nie przekonuje mnie żeby kupić swojej taką zabawkę ;p
  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Mamy podobną wyrzutnię tyle, że z biedronki. W użyciu była tylko raz. Za dużo "pieprzenia się" w to wszystko. Teraz sobie leży w skrzyni i czeka na kolejny moment wyjęcia jej.
  Pozdrawiamy i zapraszamy do nas:
  http://pitbullterrieragility.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń