poniedziałek, 5 maja 2014

Majówka

Wolne dni niestety już minęły, ale postanowiłam, że napisze wam, co robiłam w te piękne jak i brzydkie, ale nadal wolne dni.

W czwartek udałam się do schroniska dla zwierząt w Tarnowskich Górach. Razem z przyjaciółką robiłyśmy zdjęcia psiaka ze schroniska. Chociaż to przyjaciółka robiła zdjęcia, a ja próbowałam ustawiać psiaka. Ogólnie było ciężko, ale myślę, że się spisałyśmy. Po zrobieniu zdjęć, jakoś zaczęłyśmy zapoznawać psy z klikerem. Ogólnie bardzo dobrze im szło.

 Fifi-sunia do adopcji
Mimi-sunia do adopcji

Piątek był bardzo spokojnym dniem gdzie raczej ja i Chilla odpoczywałyśmy. Oczywiście udaliśmy się też na spacerek na pola. Po spacerze był długi odpoczynek i nauka nowej sztuczki.
W sobotę znowu udałam się do schroniska. Pogoda była ogólnie brzydka. Wtedy byłam na spacerku z dwoma psiakami - Maratonem i Mają. 
To jest własnie Maja, również do adopcji.

W niedziele udałyśmy się na spacerek z Chillą i jej kolega Ozzym. Obydwa psiaki biegały jak szalone po polach i się bawiły. Spacerek był długi, bo trwał jakieś 3h, a Chilla wróciła do domu i tylko ze zmęczenia się położyła. Wtedy już do końca dnia nie miała na nic sił. Tak o to wyglądała nasz Majówka. Była bardzo fajna, ale jak wiadomo o wiele za krótka.
Co w robiliście z Waszymi psiakami w Majówkę?

4 komentarze:

 1. Ciekawie spędzona majówka :) I bardzo ładne zdjęcia.
  Ja z Pusią ogólnie dużo spacerowałyśmy, a wczoraj ja (sama) byłam u koleżanki zobaczyć jej psa ;)

  Mój blog: TU
  Pozdrawiamy A&P

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyjaciółką, mrrr xD Ciekawe kto to? :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Maja jest śliczna *.*
  Zapraszamy do nas: http://mojpsiprzyjaciel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że są ludzie, którzy angażują się w pomoc zwierzętom. Ładnie obrobione zdjęcia na pewno przyciągną chętnych, wszystkie psiaki piękne.
  vizsla-kepi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń